Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Wracamy do szkoły! Niestety, z powodu zagrożenia epidemiologicznego, nie w takich samych warunkach jak dotąd. Wszystkim zależy na tym, aby edukacja miała charakter stacjonarny w bezpiecznej formie.Dla wspólnego bezpieczeństwa należy zachować odpowiednią dyscyplinę.

Dlatego:

• Każdy uczeń jest zobowiązany do dostarczenia wychowawcy odpowiedniego oświadczenia rodziców/opiekunów o stanie zdrowia
    (do środy, formularz zostanie przekazany przez wychowawcę).
  • Na terenie szkoły w częściach wspólnych należy osłaniać usta i nos (maseczka) - w szczególnych sytuacjach zwróćcie się o pomoc
    do wychowawcy.
  • Zasłanianie ust i nosa nie dotyczy obecności w sali lekcyjnej
    i jadalni po zajęciu miejsca, przy spożywaniu posiłku.
  • Obowiązuje zachowanie dystansu 1,5 m., unikamy gromadzenia się, kontaktu fizycznego.
  • Często myj lub dezynfekuj ręce.
  • Unikaj dotykania rękami okolic ust i oczu.
  • Podczas kichania lub kaszlu osłaniaj usta.
  • W boksie szatniowym przebywaj jak najkrócej.
  • Jeżeli w danym dniu masz w-f, przyjdź do szkoły w dresach,
    w szatni zmień jedynie koszulkę.
  • Konsumuj posiłki wyłącznie w sali podczas przerwy lub w jadalni. (Nie częstuj!).
  • Używaj wyłącznie swoich przyborów! (Nie pożyczaj!)
  • Rodzice ograniczają swoje wejście na teren szkoły do minimum (nie gromadzą się w szatniach i przed wejściem do szkoły).
  • W miarę możliwości załatwiajmy sprawy, wykorzystując komunikację zdalną.